התחבר
תוצאות החיפוש שלך

השוואת מאפיינים

קורס תיווך

קורס תיווך להכנה למבחן הרישוי של רשם המתווכים 

 

הקורס מיועד לכל כל אלו המעוניינים להכניס כף רגלם אל תוך שוק הכלכלה המוביל והמשגשג בעולם, צריכים לעבור תחילה את מבחן הרישוי של רשם המתווכים מטעם משרד המשפטים. מבחן זה אינו קל ולאלו אשר אין בידם ולו

מושג קלוש לגבי עולם עתיר מימדים זה מומלץ ולקחת בחשבון קורס תיווך אשר יגיש אותם למבחן זה ויבטיח להם הצלחה.

 

 

קורס תיווך

 

 

 

 

הרבה מעבר להצלחה במבחן 

הקורס היינו כלי עזר אידיאלי עבורכם אם הינכם מתעניינים בתחום זה. מלבד הכנה למבחן הרישוי, הקורס מקנה עבורכם  מגוון כלים נוספים להתחלה נכונה בתחום ונוטע בכם את הביטחון הדרוש כדי להתחיל ולעבוד כסוכני נדל"ן. הסיבה? נניח שעברתם את המבחן (מוסדות הנדל"ן מבטיחות 100% הצלחה) מה הלאה? איך תדעו לעשות את עבודתכם בתור סוכנים עם כמה שפחות שגיאות? קורס תיווך משתמש בסגנון לימוד פרקטי ומדויק. במהלכו של קורס תיווך תזכו להרצאות מאנשים בעלי ידע יקר עבורכם, אשר יגלו לכם את סודותיהם. תעברו סימולציות תיווך, שיווק ושיטות מכירה, זיהוי נכסים מניבים, הימנעות משגיאות נפוצות ועוד. 

זמן שווה כסף קחו בחשבון  קורס תיווך 

זוגות צעירים רבים מחפשים קורת גג ובית חם לשכון בו אך אין ברשותם די זמן להשקיע בחיפושים. הם עסוקים בלימודיהם ופרנסתם ופעמים רבות מתמרמרים הם כי חיפושיהם לא מניבים הצלחה. קורס תיווך יכשיר אתכם להיות לעזר לזוגות צעירים אלו ולעשות במקומם את העבודה המייאשת הזו. בשוק הנדל'ן מספיק עסקה אחת כדי לסגור לכם את המשכורת החודשית ומי שמשקיע מרוויח.

 

לפיכך, אם לאחרונה חשבתם להיכנס לענף הנדל"ן –  אל תבזבזו זמנכם. הצורך בסוכני נדל"ן הכרחי  ותמיד יישאר כזה. הקורס יספק לכם את כל הידע התיאורטי והכלים המעשיים הדרושים לכם.  

מעוניינים בקורס תיווך ? מלאו הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

| אינדקס מתווך