התחבר
תוצאות החיפוש שלך

מתווך – כיצד תבדל את עצמך?

פורסם על ידי Ofir פעיל 20/12/2015
| 0

התחרותיות בתחום התיווך

בין אם אתה מתווך חדש ובין אם יש לך שנים של ניסיון מאחורייך, אתה וודאי מבין שתיווך הוא תחום תחרותי במיוחד ושבכל שנה נוספים מתווכים רבים, רעננים ובעלי מוטיבציה המנסים להתקדם ולצמוח על חשבונך. אתה לא יכול לקפוא על שמרייך ולקוות שאיכות העבודה שלך תביא לך, בזכות פה לאוזן, לקוחות חדשים, בגלל שבמהרה תגלה שאומנם שיטה זו עובדת, אבל לא מביאה לקוחות בקצב שהיית רוצה וימים שבהם תשב במשרד התיווך או במשרד הביתי שיצרת ותבהה בטלפון שאינו מצלצל, יוכיחו זאת.

עליך להתפתח ולהתחדש כדי לעמוד בהצלחה בתחרותיות של תחום התיווך. בכל זמן פנוי עליך ללמוד מה השתנה בתחום ולחשוב כיצד אתה מנצח במלחמה על הלקוחות ויוצר לעצמך מוניטין איכותי, ואת זה תוכל לעשות על ידי חשיבה מחוץ לקופסא.

תבדל את עצמך

הדרך הבטוחה להצליח בכל תחום היא יצירת בידול מובהק בינך לבין המתחרים, להציע משהו אחר שתופס את העין ומשכנע אנשים שאתה המתווך שהם צריכים, ששכירת שירותייך יהיה הדבר הנכון עבורם.

מדובר באתגר של ממש, נוסחה שעליך לפצח וברגע שתצלח את המשימה הזו ותדע איך למצב את עצמך באופן שונה ומיוחד בשוק התיווך, תראה איך שיחות הטלפון והאי מיילים המתעניינים בשירותייך מתחילים לזרום בקצב הולך ומתגבר.

מה מייחד אותך?

כדי לפצח את הסוד להצלחה עליך להתמקד במה שאתה עושה טוב – מה אתה יכול להציע שאחרים לא יכולים להציע, או, במילים אחרות – מה מיוחד בך. יכול להיות שאתה איש מכירות מבריק ואם כן, רצוי שסביב זה תמתג את עצמך.

מנגד יכול להיות שאתה איש מחשבים מחונן והידע המעמיק שלך בתחום המחשוב והאינטרנט יוכל, אם תתעל אותו נכון, להביא לסגירת עסקאות תיווך מהירות וטובות עבור לקוחותיך.

ישנה גם אפשרות לבדל את עצמך בזכות קשרים – אם הנך עובד בתחום שנים רבות וודאי יצרת קשרים עם לא מעט מתווכים אחרים שיכולים לקדם במהרה מכירות/השכרות/רכישות של לקוחות פוטנציאליים ובכך כדאי לך להתמקד ביצירת הבידול שלך.

תוכל גם לבדל את עצמך דרך איכות עבודת התיווך שלך, הרי ידוע שלמתווכים בארץ יש מוניטין שלילי בעיקר, בגלל חאפרים למיניהם שמציעים שירותי תיווך לקויים והובילו לכך שרבים אינם סומכים על יכולותיהם של מתווכים, ואם תצליח למצב את עצמך כמתווך איכותי, אשר נותן שירותי תיווך ועזרה בשלל השלבים של מכירות/רכישות נדל"ן, אנשים ישמחו לשכור דווקא את שירותי התיווך שלך.

ישנם עוד קונספטים רבים וטובים שיכולים לבדל אותך מאחרים ואתה צריך למצוא את מה שנכון עבורך, את האיכויות האישיות שלדעתך תורמות להיותך מתווך טוב יותר ודרכם לבנות את האסטרטגיה השיווקית שלך. תזכור – רק מתווך שזוכרים אותו כי הוא מיוחד זוכה לבלוט בים המתווכים ולזה אתה שואף בסופו של דבר.

השאר תגובה

כתובת הדואר אלקטרוני שלך לא תפורסם.

| אינדקס מתווך