התחבר
תוצאות החיפוש שלך

מה עושה מתווך?

פורסם על ידי Ofir פעיל 04/04/2016
| 0

לכאורה, כיום אין יותר מדי צורך בתיווך נדל"ן בגלל האינטרנט. נראה שלוחות הדירות באינטרנט מייתרים את הצורך בבעלי מקצוע העוסקים בתיווך נדל"ן בגלל שאלו מקשרים באופן מיידי בין בעל דירה המעוניין למכור/להשכיר לבין קונה/משכיר פוטנציאלי.

אז למה עדיף לך להשתמש בשירותי תיווך?מה עושה מתווך

עלויות – דבר ראשון, מכירת דירה הנו תהליך יקר, תהליך המכירה אולי נראה פשוט יותר כשניתן למצוא את הקונים בקלות דרך הרשת, בזכות לוחות הדירות, אך התהליך עצמו מלווה בעלויות שונות שללא בעל מקצוע שידריך אותך, כשהן יקרו לדרכך, אתה תרגיש כאילו הן נפלו עליך כרעם ביום בהיר. ברגע שכל העלויות האפשריות מוסברות לך עוד בתחילת תהליך המכירה, בזכות מתווך דירות מקצועי, לא ייווצרו מצבים לא נעימים (ויקרים) בהמשך.

מו"מ – משא ומתן הנו כלי מהותי בכל עסקת מכירה/רכישה. אתה, כמוכר, מעוניין לקבל את סכום הכסף הגבוה ביותר על הנכס שלך, ולעומת זאת הצד השני מנסה לשלם כמה שפחות. כל אחד מעריך שונה את שווי הנכס עבורו ומומחיות בניהול משא ומתן הנה הדרך היחידה למשוך את המחיר עליו תסגרו כלפי מעלה, כדי שיהיה כמה שיותר קרוב לערך של הדירה עבורך. ללא ניהול משא ומתן יעיל יכול מאוד להיות שתמצא את דירתך/ביתך מיותם קונים פוטנציאליים, מפני שלא שכנעת אותם שכדאי להם לשלם את הסכום שהנך מבקש. בתחום זה ישנו יתרון מובהק למתווכים על פני לוחות דירות, שכן, לוחות דירות מאפשרים לרשום מידע אינפורמטיבי בלבד על הדירה ולא ניתן דרכם לעבוד על הפן הרגשי של הקונים ולגרום להם לרצות לרכוש דווקא ממך.

מקצועיות וניסיון – מקצועיות המתווכים והניסיון שהם מביאים איתם מתבטא לא רק בלהבין בעלויות הכרוכות במכירה או רכישת דירה וגם ידע בניהול משא ומתן אינו מסכם את תועלתם עבורך, מתווכים גם יודעים אילו אפיקי פרסום ושיווק יהלמו בצורה הטובה ביותר את נכס הנדל"ן שלך ויביאו לכמות מתעניינים גדולה ומכירה מהירה ואיכותית. מתוך היכרות עם תחום הנדל"ן באזורך ידע המתווך כיצד כדאי למצב את הדירה/הבית שלכם ולאיזה קהל יעד להפנות אותו. בזכות הקביעה של קהל היעד ניתן, בצורה יעילה, להתאים את אפיק הפרסום, מפני שקהלים שונים מחפשים דירות בדרכים שונות (בית פתוח, פרסום בעיתון, פרסום בלוח דירות באינטרנט ועוד).

נוחות – ברגע שהנך בוחר להשתמש בשירותיו של מתווך מיומן, הדאגה בקשר למכירה/רכישה יורדת ממך. המתווך עושה את כל העבודה הקשה, החל ממציאת הקונים/המוכרים, סינונם והתוויית ההסכמים. אתה לא צריך להתעסק כלל עם העבודה השחורה, רק ליהנות מהתוצאות.

 

 

השאר תגובה

כתובת הדואר אלקטרוני שלך לא תפורסם.

| אינדקס מתווך