התחבר
תוצאות החיפוש שלך

למה כדאי למתווך לבנות אתר אינטרנט ?

פורסם על ידי Ofir פעיל 21/03/2015
| 1

שוק המתווכים רווי וכמות האנשים שפונים למתווכים כדי למכור את דירתם הולכת ופוחתת עם הזמן בעיקר בגלל הלוחות באינטרנט וגם בגלל התדמית השלילית שיש לרבים באשרcomputer work לאיכותם ומקצועיותם של מתווכים.

לא רק זה, כיום יש מגמה ברורה של התמקדות בלקוח והפיכת התנאים לרכישת שירות לנוחים עבורו. הסיבה לכך נעוצה בכך שאנשים כיום רגילים שמפנקים אותם, שהם יכולים לעשות כמעט הכול מבלי לקום מהספה ולפתע כל יציאה מהבית לסידורים נראית כמו מטרד רציני. אנשים נהנים מגלישה באינטרנט שעות על גבי שעות ומפחיתים משמעותית את השימוש בשירותים חוץ אינטרנטיים. אפילו הבנקים וחברות הסלולר זיהו את המגמה ויצרו אתרים לשירות עצמי און ליין עבור לקוחות.

אם כן, התנאים הללו, אלו שנוגעים לתחום התיווך באופן ישיר ואלו שנוגעים לשינוי שחל בהתנהגות הצרכנים באופן כללי ויכולים להשפיע על תחום השיווק בעקיפין, מחייבים תפיסה מחודשת של עבודתך כמתווך אם אתה רוצה להצליח כיום. אז מה אתה עושה כדי להצליח כמתווך בתנאים החדשים?

מתווך, יש לך אתר אינטרנט?

אתר אינטרנט הוא הפתח שלך להצלחה בתיווך בעולם המודרני ומהווה ניצול יעיל של המשאבים שעומדים לרשותך. אנשים כבר לא פותחים ספר טלפונים כדי לחפש מתווך, אנשים כבר לא עוברים ברחוב, רואים שלט בולט של משרד תיווך ומחליטים להתקשר – אנשים גולשים באינטרנט.

באינטרנט הם עושים קניות ובאינטרנט הם מחפשים נותני שירות בכל תחום, אז אם אתה לא שם, איך הם ימצאו אותך? אל תסתמך רק על כך שאם יחפשו אותך ברשת ימצאו אותך כי אתה רשום בכמה אתרים של בעלי מקצוע ומתווכים בפרט (ואם אתה לא, אז כדאי שתרשם, זה לא יזיק), כי זה פשוט לא עובד ככה יותר. עליך, כמתווך בעולם המודרני, להקים אתר אינטרנט ובזכותו להגביר את הנראות שלך במציאות הסייבר נטית, המציאות השולטת כיום.

מה יהיה באתר?

באתר האינטרנט שלך אתה בעצם בונה את התדמית שלך ואת איך שאתה רוצה שלקוחות יתפסו אותך. על האתר שלך להכיל כל מידע מהותי לגבייך כמתווך ולגבי האיכויות שלך ובצורה כזו, ליצור משיכה אצל המבקרים באתר לרצות לשכור את שירותי התיווך שלך.

פרט למידע אינפורמטיבי מהותי, עליך ליצור אתר אינטרנט שנראה איכותי ומשדר את המקצועיות שלך גם ללא מילים – אתר מעוצב ורציני יגרום באופן מיידי לנכנסים אליו להרגיש שמאחורי האתר וודאי עומד מומחה וכך יגביר את הרצון שלהם לפנות אליך לשירותי תיווך.

אתה לא חייב להבין באינטרנט או בבניית אתרים בכדי ליצור לעצמך ישות אינטרנטית איכותית, יש אנשים שמתמחים בכך ויכולים לעשות זאת עבורך. כל שעליך לעשות הוא להכיר בחשיבות של אתר בכדי לשמר את הצלחתך ולשדרג אותה בכלים החדשים שהאינטרנט מציע לך ובזכות זה להתקדם ולצמוח ולא להישאר מאחור.

One thought on “למה כדאי למתווך לבנות אתר אינטרנט ?

  • yishai
    פעיל 20/12/2015

    כתבה מעולה !

לא ניתן להגיב.

| אינדקס מתווך