התחבר
תוצאות החיפוש שלך

איך להצליח בתיווך בעידן האינטרנט

פורסם על ידי Ofir פעיל 20/12/2015
| 2 תגובות

תהיו מומחים לתיווך

אנשים אוהבים לשכור מומחים – אנשים שהם יכולים לבטוח בהם ולסמוך כי הם מקצועיים ויעילים בעבודתם וברגע שתמצבו את עצמכם כמומחים לתיווך באינטרנט תזכו לזרימה גדולה של לקוחות המעוניינים בשירותי התיווך שלכם. באינטרנט קל להפוך למומחה בתחום מסוים, בהנחה שאתה באמת מבין בתחום הזה, בגלל שיש כל כך הרבה אפיקים משלימים שלקוחות פוטנציאליים שלכם משתמשים בהם, אשר דרכם תוכלו להגיע אל הלקוחות, להיכנס לתודעה שלהם ולגרום להם לרצות אתכם כמתווכים.

מה עליך לעשות כדי להצליח באינטרנט:

·         לפתוח אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הנו בן דמותך ברשת. ככל שהוא יראה יותר איכותי כך הגולשים שיבקרו באתר יחשבו שאתה יותר איכותי בתוך מתווך. לשם בניית אתר אינטרנט מקצועי חשוב להעסיק מומחים, כאלה שיודעים כיצד ליצור אתר עסקי שייצג אותך, כמתווך, בצורה מכובדת ויגרום לאנשים לזכור אותך.

באתר האינטרנט שלך תציג את עצמך ואת האיכויות שלך ותבנה למעשה את הבסיס ליצירת המוניטין שלך ברשת כמומחה בתחום התיווך.

·         להעלות סרטונים ליוטיוב

יוטיוב הנה אפיק אינטרנטי נוסף שעומד לרשותך לשם מיצוב כמתווך מקצועי ואיכותי. הסרטונים ביוטיוב זוכים לחשיפה של מאות אלפי גולשים ביום, וודאי חלקם מתעניינים בתחומך ומחפשים את המתווך שיקנה אותם ודרכו אם ירצו למכור/לרכוש נכסים. אם תיצור סרטונים איכותיים, כאלה שנראים טוב והמסרים השיווקיים שאתה מעביר בהם ממוקדים ומותאמים לקהל היעד, כמו גם מתארים אותך בצורה מעניינת ומושכת, תוכל לממש פוטנציאל ענק שגלום בחשיפה מסוג זה.

·         לפרסם מאמרים מקצועיים באתרי מאמרים

אתרי מאמרים צמחו בשנים האחרונות בצורה משמעותית בישראל, אין בעל מקצוע שמקדם עצמו באינטרנט ולא מתייחס אליהם וזה בגלל שהם טומנים בחובם אפשרות לא רק לחשיפה לקהל מתעניינים בתיווך, אלא גם מאפשרים לך לנסח במילותיך את הדברים שאתה רוצה שאותו קהל ידע עליך ועל התחום.

רבים אומרים שיש לקחת בעירבון מוגבל את הכתוב באתרי מאמרים, אבל זה לא מפריע להם להיות מוקד עליה לרגל להרבה לקוחות פוטנציאליים שלך ולהוות כלי קידומי מוצלח לעסקייך ברשת. דרך מאמרים איכותיים תוכל למצב את עצמך בקלות כמומחה בתחום התיווך ולגרום ללקוחות פוטנציאליים להכיר בך ככזה וזאת אתה יכול לעשות בקלות, תוך ניצול הידע שצברת בתחום התיווך ומינופו לשם יצירת מוניטין. 

·         ליצור עמוד ברשתות חברתיות ולייעץ בפורומים

רשתות חברתיות דוגמת פייסבוק וקפה דה מרקר, כמו גם פורטלים מקצועיים הנם דרך אקטיבית ומהירה ליצור דיבור סביבך ולגרום לעצמך לבלוט. ייעוץ עצות בתחום התיווך בפורומים הנוגעים לעניין, כמו גם פרסום קישורים ענייניים בפורומים, שיעזרו לאנשים למצוא תשובות, יעזרו לך גם כן ליצור מוניטין חיובי ומקצועי בתחום התיווך. כמו גם, בצורה זו תוכל, בדרך של פה לאוזן אינטרנטית להשיג חשיפה גדולה לאנשים שמעוניינים בשירותי תיווך.

נכתב ע"י אופיר בלו – מומחה לשיווק ונדל"ן

2 thoughts on “איך להצליח בתיווך בעידן האינטרנט

 • שרה זקן
  פעיל 08/10/2016

  יופי . איך אני הופכת עצמי למותג?
  שרה זקן
  Sarazaken@bezeqint.net

 • פעיל 08/10/2016

  יופי של מאמר. כעת שלח לי בבקשה מידע שיעזור. לי להיות מותג

השאר תגובה

כתובת הדואר אלקטרוני שלך לא תפורסם.

| אינדקס מתווך